
Приліжкові сходи, драбинка для собачок цуценят
- В наявності
- Код: 189
1 688 ₴
+380 (98) 510-20-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сходинки, драбинки для дрібних порід собак, щенят, стареньких і вагітних собак і собак яким складно піднятися на ліжко або диван.
Приступні сходи для собак або кішок виготовлені з ДСП та дерев'яних рейок.
Наша драбинка дозволить вашому улюбленцю безпечно підніматися на диван і злазити з нього.
На замовлення робимо різними розмірами, з будиночком і без.
Розміри: висота загальна - 40см, висота сходинки - 15см, ширина - 45см, довжина – 50смРекомендуються для собак вагою від 1 до 10кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середня |
| Довжина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для собак |
| Розміри | 50*40см |
| Колір | Бежевий |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Меблевий велюр |
| Тип | Для собак |
| Розміщення | Підлогове |
- Ціна: 1 688 ₴









