
Приставні сходинки пандус до дивану сходи для собак цуценят
- В наявності
1 990 ₴
+380 (98) 510-20-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сходинки, драбинки для дрібних порід собак, щенят, стареньких і вагітних собак і собак яким складно піднятися на ліжко або диван. шок виготовлені з ДСП та дерев'яних рейок.
Наша драбинка дозволить вашому улюбленцю безпечно підніматися на диван і злазити з нього. Драбинка відмінно впишеться в будь-який інтер'єр.
На замовлення робимо різними розмірами, з будиночком і без.
Розміри: висота загальна - 49см, висота сходинки - 17см, ширина - 49см, довжина – 49смРекомендуються для собак вагою від 1 до 16кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Основні атрибути | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середня |
| Довжина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для собак |
| Розміри | 50*40см |
| Колір | Бежевий |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Меблевий велюр |
| Тип | Для собак |
| Розміщення | Підлогове |
- Ціна: 1 990 ₴









