
Котяча кігтеточка драпак з великим будиночком для котиків
- В наявності
2 769 ₴
+380 (98) 510-20-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кігтеточка дряпка з великим затишним будиночком.
Плоский дах будиночка є ще одним додатковим лежачим місцем та основою для наступного рівня із затишною лежанкою.
Оббивка - м'яка меблева тканина. Стовпи обтягнуті джутом 1 сорт - 8мм.
Будиночок та лежанка достатньо великі, щоб там змогли з комфортом розміститися більшість порід котиків.
Міцна та щільна намотка канату. Додатково проклеюємо нешкідливим столярним ПВА клеєм. Що подовжуєтермін експлуатаціі виробу. По бажанню клієнта можливо без проклеювання.
Розміри комплексу:
Висота – 70см.+ бортик
Основа - 60*40см
Будиночок - 40*40см
Лежанка 60*35см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для кішок |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | флок (антикоготь) |
- Ціна: 2 769 ₴






