
Високий ігровий комплекс драпак із безпечною лежанкою джут 120*60*40см
- В наявності
3 354 ₴
+380 (98) 510-20-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий комплекс (кігтеточка). Стійка конструкція з якісних матеріалів з лежанкою. Легке складання, стильний дизайн.
Для оббивки використовуємо мебельний флок та велюр "антікіготь". Канат діаметром 8мм.
Висота - 120см.+бортик
Основа - 60х40см
Лежанка - 60х35см
Діаметр стовпчика - 10см
Без бортика буде дешевше
Розміри, колір, форму основи можна змінити.
- Ця кігтеточка як і всі інші на нашому сайті власного ручного виробництва, а це означає, що Ви можете вибрати:
- -розміри (висота стовпа, діаметр, розміри основи)
- -форму основи (коло, квадрат, квадрат із закругленими кутами)
- -колір і тканину основи (гладку, пухнасту)
- Стовпчик щільно обмотаний джутом і додатково проклеєний нешкідливим столярним ПВА, що значно підвищує термін служби кігтеточки.
- Ви можете згодом замінити будь-який з елементів кігтеточки, наприклад стовпчик, який кіт вже зчесав.
- Якщо ви не знайшли на нашому сайті відповідну модель і хочете зробити комплекс на замовлення, ми допоможемо вам з проектуванням та зробимо 3D модель вашого майбутнього комплексу
- Ми використовуємо дерев'яні заглушки, що впливає на міцність виробу.
- Діаметр каната 8мм.
- Використовуємо меблеві тканини
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Матеріал | Джут |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для кішок |
| Розміри | 120см |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення, термін до 3 днів. Передоплата 20% Доставка здійснюється Новою поштою, Укр поштою, Джастін (не габаритні). |
- Ціна: 3 354 ₴





