
Кігтеточка з квадратним будиночком для кішок 72 * 36см
- В наявності
1 548 ₴
+380 (98) 510-20-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будиночок-кігтеточка з лежанкою. Оббивка - меблевий велюр.
розміри:
Висота 72см
Будиночок 36 * 36 см, висота 30см
Лежанка 36 * 36см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Когтеточка-будиночок |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 720 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для кішок |
| Розміри | 72см |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Штучне хутро |
- Ціна: 1 548 ₴




