
Міцний комплекс з когтеточкою і будиночком для котів і кішок
- Немає в наявності
10 128 ₴
Могутній ігровий комплекс когтеточка "Стиляга" з бамбуковим будиночком! 🐾
Цей стильний комплекс з бамбуковим будиночком 🏠, гамаками 🛶 і лежанками 🛏️ — ідеальне місце для вашого активного улюбленця. Тут є все: комфорт, активні ігри, затишок і гармонія. Драпки і царапки створені з урахуванням усіх потреб вашого котика. 🐱
Розміри комплексу:
-
Висота - 160 см 📏
-
Оснування - 80x55 см 📐
-
Будиночок - 35x30 см 🏡
-
Лежанка - 45x35 см 🛋️
НАШІ ПЕРЕВАГИ:
-
Авторські ідеї 💡
-
Ми особисто знаємо особливості утримання котів 🐱 і їхні потреби. Все продумано до дрібниць! 🛠️
-
Використовуємо зносостійку м’яку меблеву тканину велюр/флок антикоготь і штучне хутро 🧶.
-
Джут 1-го сорту 8 мм 🌿
-
Стовпчики 10,5 см 📏
-
Розбірні комплекси 🧩
-
Іграшки в кожному комплексі 🎉
-
Надається відео/фото для складання комплексу 🎥📸
-
Якісні дерев'яні заглушки і надійні кріплення 🔩
У нашому інтернет-магазині PETTI.in.ua ви можете замовити кігтеточку для тварин зі швидкою доставкою до будь-якого населеного пункту України. Ми співпрацюємо з провідними службами доставки — Нова Пошта, Укрпошта, щоб ви могли отримати товар максимально швидко та зручно.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для кішок |
| Розміри | 155см |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Велюр + джут |
- Ціна: 10 128 ₴






