
Набір з 6 різнокольорових іграшок "Мишоловка" для котиків
- В наявності
125 ₴
+380 (98) 510-20-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір іграшок "Мишоловка" — 6 шт різнокольорових! 🐾
Цей набір включає 6 шурхотливих мишок, які привернуть увагу вашого котика і подарують йому багато веселих годин гри. Мишки мають яскраві кольори і розмір з хвостиком 10 см, ідеально підходять для спритності та ігор вашого улюбленця. 🐱
У наборі:
-
6 шурхотливих мишок — розмір з хвостиком 10 см 🐭
Чудовий вибір для активних ігор і розваг вашого котика! 🎉
У нашому інтернет-магазині PETTI.in.ua ви можете замовити іграшку для тварин зі швидкою доставкою до будь-якого населеного пункту України. Ми співпрацюємо з провідними службами доставки — Нова Пошта, Укрпошта, щоб ви могли отримати товар максимально швидко та зручно.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Матеріал | Текстиль |
| Вага упаковки | 0.5 кг |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Висота | 20 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 3 см |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для кішок |
| Розміри | 10см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | перо |
- Ціна: 125 ₴



