
Просторий комплекс з когтеточкою, будиночком і лежанкою для котів
- В наявності
5 906 ₴
Великий будинок-когтеточка для великих котиків та всієї сім’ї
Цей просторий ігровий комплекс ідеально підходить для великих котів або навіть для цілої родини пухнастиків. Виготовлений із якісних матеріалів, що забезпечують довговічність і комфорт.
Особливості:
-
Оббивка — зносостійка меблева тканина велюр
-
Наповнювач лежанки — холофайбер
-
Діаметр стовпчиків — 10,5 см
Розміри:
-
Висота — 107 см
-
Основа — 60×40 см
-
Лежанка — 60×40 см
Наші переваги:
-
Авторські ідеї та продуманий дизайн
-
Врахування особливостей і потреб котів
-
Використання зносостійких меблевих тканин велюр/флок антикоготь та штучного хутра
-
Джут 1-го сорту, товщина 8 мм
-
Розбірні конструкції для зручності транспортування та збирання
-
Іграшки в комплекті для активного проведення часу
-
Якісні дерев’яні заглушки та надійні кріплення
У нашому інтернет-магазині PETTI.in.ua ви можете замовити кігтеточку для тварин зі швидкою доставкою до будь-якого населеного пункту України. Ми співпрацюємо з провідними службами доставки — Нова Пошта, Укрпошта, щоб ви могли отримати товар максимально швидко та зручно.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Когтеточка-будиночок |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Стан | Нове |
| Вигляд тварин | Кішки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для кішок |
| Розміри | 107см |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Велюр + джут |
- Ціна: 5 906 ₴


