
Ігровий комплекс з когтеточкою, будиночком і лежанкою для улюбленців
- В наявності
4 786 ₴
Компактний ігровий комплекс-когтеточка "Лапа" з будиночком для вашого улюбленця
Власне виробництво — створюємо все як для себе.
Обшивка — міцна м’яка тканина велюр Томас. Високий стовпчик обмотаний джутом, призначений для зручного точіння кігтів. Верхня лежанка м’яка, наповнена синтепоном, що забезпечує комфорт вашому улюбленцю.
Розміри комплексу:
-
Будиночок: 35×30 см
-
Висота: 106 см
-
Основа: 60×45 см
-
Лежанка: 40×35 см
Наші переваги:
-
Авторські ідеї
-
Знання особливостей утримання котів і їх потреб
-
Використання зносостійкої м’якої меблевої тканини велюр/флок антикоготь та штучного хутра
-
Джут 1-го сорту, діаметр 8 мм
-
Розбірні комплекси
-
Іграшки у кожному комплексі
-
Надаються відео та фото для складання
-
Якісні дерев’яні заглушки та надійні кріплення
У нашому інтернет-магазині PETTI.in.ua ви можете замовити кігтеточку для тварин зі швидкою доставкою до будь-якого населеного пункту України. Ми співпрацюємо з провідними службами доставки — Нова Пошта, Укрпошта, щоб ви могли отримати товар максимально швидко та зручно.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для кішок |
| Розміри | 106см |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Велюр + джут |
- Ціна: 4 786 ₴





