
Затишний компактний комплекс-когтеточка з будиночком для котів
- В наявності
4 238 ₴
+380 (98) 510-20-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплекс когтеточка "Марія" — ніжний і стильний дім для вашого улюбленця
Створений для котиків, які люблять лазити по стовпчиках і відпочивати в будиночку.
Пласка дах будиночка слугує основою для наступного рівня з м’якою лежанкою. Зігнута лежанка дозволяє коту зручно стрибати на верхній ярус.
Розміри:
-
Висота — 105 см
-
Основа — 60×40 см
-
Будиночок — 35 см (всередині)
-
Лежанка — 35×40 см
Наші переваги:
-
Авторські ідеї
-
Врахування всіх особливостей і потреб котів
-
Оббивка з зносостійкої м’якої меблевої тканини велюр/флок антикоготь і штучного хутра
-
Якісні дерев’яні заглушки та надійні кріплення
-
Джут 1-го сорту, діаметр 8 мм
-
Іграшки в кожному комплексі
-
Надання відео та фото для зручного складання

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для кішок |
| Розміри | 105см |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Велюр + джут |
- Ціна: 4 238 ₴




