
Багатофункціональний комплекс з когтеточкою, будиночком і лежанкою для котів
- В наявності
4 661 ₴
Комплекс когтеточка "Венді" для вашого улюбленця
Ніжний, стильний та надійний ігровий комплекс для улюбленців, які люблять лазити по стовпах і спати в будиночку трохи вище. Цей комплекс створений для максимального комфорту вашого котика, надаючи йому не лише простір для відпочинку, а й можливість грати та точити кігтики.
Особливості:
-
Плоский дах будиночка служить основою для наступного рівня з затишною лежанкою.
-
Згин у лежанці дає можливість котику комфортно запригати на верхній поверх.
-
Меблева тканина антикоготь та високоякісні матеріали забезпечують довговічність і надійність конструкції.
Розміри комплексу:
-
Висота — 90 см
-
Оснування — 60×40 см
-
Будиночок — 35 см всередині
-
Лежанка — 60×40 см (з вигином для зручного стрибка на верхній поверх)
Наші переваги:
-
Авторські ідеї для унікальних рішень, продуманих до дрібниць.
-
Ми розуміємо особливості утримання котів та їхні потреби, тому всі елементи комплексу ідеально підходять для вашого улюбленця.
-
Зносостійка м'яка меблева тканина (велюр/флок антикоготь і штучне хутро), що забезпечує комфорт та довговічність.
-
Використовуємо джут 1-го сорту діаметром 8 мм для стовпців.
-
Іграшки в кожному комплексі для додаткового задоволення вашого улюбленця.
-
Надається відео/фото для зборки комплексу, щоб процес був легким та зрозумілим.
-
Якісні дерев'яні заглушки та надійні кріплення для довговічності.
У нашому інтернет-магазині PETTI.in.ua ви можете замовити кігтеточку для тварин зі швидкою доставкою до будь-якого населеного пункту України. Ми співпрацюємо з провідними службами доставки — Нова Пошта, Укрпошта, щоб ви могли отримати товар максимально швидко та зручно.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для кішок |
| Розміри | 90см |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Велюр + джут |
- Ціна: 4 661 ₴




