
Котяче містечко з когтеточкою, затишним будиночком і лежанкою для котиків, 85 см
- В наявності
4 995 ₴
Невеликий лаконічний триуровневий комплекс для вашого пушистика "Лапушка"! 🐾
Цей компактний і стильний комплекс ідеально підходить для вашого котика. Тут він зможе лазити, стрибати, точити кігті, відпочивати та спостерігати за всіма членами родини. Коти обожнюють такі комплекси! 🏡
В затишному будиночку 🏡 котик почуватиметься комфортно і зможе сховатися, якщо йому потрібно усамітнення. Лестниця, обтягнута джутом 🧶, служить не тільки для зручного підйому, але й для точення кігтів.
Розміри комплексу:
-
Висота - 85 см 📏
-
Будиночок - 35 см 🏡
-
Оснування - 60x40 см 📐
-
Лежанка - 45x35 см 🛏️
НАШІ ПЕРЕВАГИ:
-
Авторські ідеї 💡
-
Ми особисто знаємо особливості утримання котів 🐱 і їхні потреби. Все продумано до дрібниць! 🛠️
-
Використовуємо зносостійку м’яку меблеву тканину велюр/флок антикоготь і штучне хутро 🧶.
-
Джут 1-го сорту 8 мм 🌿
-
Іграшки в кожному комплексі 🎉
-
Надається відео/фото для складання комплексу 🎥📸
-
Якісні дерев'яні заглушки і надійні кріплення 🔩!
У нашому інтернет-магазині PETTI.in.ua ви можете замовити кігтеточку для тварин зі швидкою доставкою до будь-якого населеного пункту України. Ми співпрацюємо з провідними службами доставки — Нова Пошта, Укрпошта, щоб ви могли отримати товар максимально швидко та зручно.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Синій |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для кішок |
| Розміри | 85см |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Велюр + джут |
- Ціна: 4 995 ₴






