
Ігровий комплекс для котів, висота 230 см, основа 200×100 см, будиночок 60×45 см
- В наявності
57 107 ₴
Ігровий комплекс для котів, висота 230 см, основа 200×100 см, будиночок 60×45 см
Стильний та ексклюзивний ігровий комплекс із затишними будиночками, тунелями та майданчиками для активних ігор
Комплекс виготовлений з високоякісних матеріалів із меблевою тканиною флок антикоготь з обох сторін поличок, стійкою до стирання та легкою у догляді. Обмотка стовпчиків — хлопчатобумажний канат 8 мм. Усі полички м’які з поролоном 10-20 мм. Підходить для активних ігристих котів, які люблять лазити та відпочивати на висоті.
Розміри комплексу:
- Висота: 230 см
- Основа: 200×100 см
- Будиночок: 60×45 см
- Пуф: висота 100 см, діаметр 40 см
- Верхня поличка: 100×90 см
Особливості та переваги:
- Розбірна конструкція для зручності доставки та заміни деталей
- Можливість заміни джуту на стовпчиках і оновлення окремих елементів
- Авторські ідеї і продуманий дизайн
- Зносостійка меблева тканина велюр/флок антикоготь та штучне хутро
- Хлопчатобумажний канат діаметром 8 мм
- Іграшки у комплекті
- Відео- та фотоінструкції зі складання
- Якісні дерев’яні заглушки і надійні кріплення
Функціональність:
Створений для активних котів, які люблять грати, лазити і відпочивати. Передбачені затишні будиночки, лежаки та багаторівневі майданчики для максимального комфорту.
Індивідуальне замовлення:
Можливість виготовлення комплексів будь-якого розміру з вибором кольору та тканини (ціна залежить від параметрів).
Чому варто купити у нас:
Гарантуємо якість, довговічність і комфорт для вашого улюбленця, а також індивідуальний підхід до кожного замовлення.
Рекомендуємо також:
Круглий затишний лежак для котів, кішок з капюшоном 50см
У нашому інтернет-магазині PETTI.in.ua ви можете замовити кігтеточку для тварин зі швидкою доставкою до будь-якого населеного пункту України. Ми співпрацюємо з провідними службами доставки — Нова Пошта, Укрпошта, Meest, щоб ви могли отримати товар максимально швидко та зручно.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для кішок |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | флок (антикоготь) |
- Ціна: 57 107 ₴











