Подарунок

Диван затишний лежак для собак, котів чотири сезони розмір L
- В наявності
757 ₴
+380 (98) 510-20-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 76 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Диван затишний лежак для собак, котів чотири сезони розмір L»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лежачок для великих кішок та собак чотири сезони.
Флісовий диван, що миється і нековзний, для тварин має ефект пам'яті, а значить відмінно приймає положення Вашого вихованця
Матеріал - фліс, вологостійке нековзне дно.
Наповнювач - поліпропіленова бавовна.
Підходить для тварин вагою до 16кг.
Дно лежака - плащівка.
Розміри L;
66x50см лежак
17см бортик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для кішок, собак |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | спальне місце |
| Розміщення | Підлогове |
- Ціна: 757 ₴






