
Когтеточка з будиночком і гамаком для котів усіх порід, 130 см
- В наявності
9 651 ₴
Стильний, компактний, розбірний комплекс когтеточка "Барні 3" для найулюбленіших домашніх улюбленців! 🐾
Цей елегантний і практичний комплекс для котів стане не тільки чудовим розвагою для вашого улюбленця, але й стильним елементом інтер'єру. З ним ваш пушистик точно забуде про диван і буде насолоджуватись іграми та відпочинком! 🏡
Розміри комплексу:
-
Висота - 130 см 📏
-
Будиночки - 35x30 см 🏡
-
Оснування - 65x65 см 📐
-
Лежанка - 50x65 см 🛏️
-
Гамак - d50 см 🛶
НАШІ ПЕРЕВАГИ:
-
Авторські ідеї 💡
-
Ми особисто знаємо особливості утримання котів 🐱 і їхні потреби. Все продумано до дрібниць! 🛠️
-
Використовуємо зносостійку м’яку меблеву тканину велюр/флок антикоготь і штучне хутро 🧶.
-
Якісні дерев'яні заглушки і надійні кріплення 🔩!
-
Джут 1-го сорту 8 мм 🌿
-
Стовпчики 10,5 і 12,3 см 📏
-
Розбірні комплекси 🧩
-
Іграшки в кожному комплексі 🎉
-
Надається відео/фото для складання комплексу 🎥📸
Цей комплекс виготовлений з любов'ю вручну — 100% якісна ручна робота ✋. Міцні матеріали, включаючи меблевий велюр преміум класу, забезпечать довгу службу і затишок для вашого улюбленця 🐱. Будиночки оснащені синтепоном, а стовпчики обмотані якісним джутом, щоб ваш котик не псував меблі і насолоджувався іграми. 🔄
У нашому інтернет-магазині PETTI.in.ua ви можете замовити кігтеточку для тварин зі швидкою доставкою до будь-якого населеного пункту України. Ми співпрацюємо з провідними службами доставки — Нова Пошта, Укрпошта, щоб ви могли отримати товар максимально швидко та зручно.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Блакитний |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для кішок |
| Розміри | 130см |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Велюр + джут |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення, термін до 3 днів. Передоплата 20% Доставка здійснюється Новою поштою, Укр поштою, Джастін (не габаритні). |
- Ціна: 9 651 ₴








