
Ексклюзивний ігровий комплекс з двома будиночками, висота 165 см, основа 100×60 см
- В наявності
14 783 ₴
Ексклюзивний ігровий комплекс з двома будиночками, висота 165 см, основа 100×60 см
Ідеальний розбірний ігровий комплекс для активних котиків з когтеточками і будиночками
Комплекс поєднує комфорт, активність і затишок. Виготовлений з використанням щільної меблевої тканини велюр і якісних матеріалів для довговічності. Він допоможе вашому улюбленцю не лише розважатися, але й піклуватися про свої кігті, не пошкоджуючи меблі.
Розміри комплексу:
- Висота: 165 см
- Основа: 100×60 см
- Лежанка: 45×45 см
- Будиночки: 40×40×35 см
Наші переваги:
- Авторські ідеї та індивідуальний дизайн
- Використання зносостійкої м’якої меблевої тканини велюр/флок з покриттям антикоготь та штучне хутро
- Джут 1-го сорту, 8 мм
- Стовпчики діаметром 10,5 см та 12,3 см
- Розбірна конструкція для зручності транспортування
- Іграшки в кожному комплексі для активних ігор
- Надаємо фото- та відеоінструкції для складання
- Якісні дерев’яні заглушки і надійні кріплення
Функціональність:
Комплекс включає два будиночки, лежанку та кілька стовпчиків для точіння кігтів, що дозволяє коту не тільки відпочивати, але й підтримувати здоров'я кігтів, не пошкоджуючи меблі та стіни.
Чому варто купити у нас:
Ми гарантуємо якість і довговічність наших комплексів, створюючи їх з урахуванням усіх потреб вашого улюбленця.
Рекомендуємо також:
Підвісна дзвінка іграшка для самостійних ігор котиків, кішки 180см
У нашому інтернет-магазині PETTI.in.ua ви можете замовити кігтеточку для тварин зі швидкою доставкою до будь-якого населеного пункту України. Ми співпрацюємо з провідними службами доставки — Нова Пошта, Укрпошта, Meest, щоб ви могли отримати товар максимально швидко та зручно.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для кішок |
| Розміри | 165см |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | флок (антикоготь) |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення, термін до 3 днів. Передоплата 20% Доставка здійснюється Новою поштою, Укр поштою, Джастін (не габаритні). |
- Ціна: 14 783 ₴








