
Ігровий комплекс для котів з когтеточкою, будиночком і лежанкою 90 см
- В наявності
4 676 ₴
Ігровий комплекс-когтеточка «Венді» — затишок і активність для вашого котика 🐾
Комплекс «Венді» створений спеціально для улюбленців, які люблять лазити по стовпчиках і відпочивати у будиночку трохи вище. Плоский дах будиночка слугує основою для наступного рівня з затишною м’якою лежанкою, а спеціальний вигин лежанки дозволяє котику легко і комфортно стрибати на верхній поверх.
🔹 Розміри:
-
Висота: 90 см
-
Основа: 60 × 40 см
-
Внутрішній розмір будиночка: 35 см
-
Лежанка: 60 × 40 см (з 30 см для зручного стрибка на верхній рівень)
🌟 Наші переваги:
-
Авторські ідеї та ексклюзивний дизайн
-
Знання особливостей утримання котів і їхніх потреб — усе продумано до дрібниць
-
Використовуємо зносостійку меблеву тканину велюр/флок антикоготь та штучне хутро
-
Джут першого сорту товщиною 8 мм для міцної намотки стовпчиків
-
У кожному комплексі є іграшки для активного дозвілля улюбленця
-
Надаємо відео- та фотоінструкції для зручного монтажу
-
Якісні дерев’яні заглушки та надійні кріплення забезпечують довгий термін служби
У нашому інтернет-магазині PETTI.in.ua ви можете замовити кігтеточку для тварин зі швидкою доставкою до будь-якого населеного пункту України. Ми співпрацюємо з провідними службами доставки — Нова Пошта, Укрпошта, щоб ви могли отримати товар максимально швидко та зручно.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Фіолетовий |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для кішок |
| Розміри | 90см |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Велюр + джут |
- Ціна: 4 676 ₴





