
Будиночок із затишною лежанкою для котів котів всіх порід пуфік
- В наявності
2 350 ₴
+380 (98) 510-20-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пуф будиночок із затишною лежанкою для кішки, кошенят, котиків.
Будиночок виготовлений із якісних матеріалів. Оббивка - міцна меблева тканина та м'який меблевий велюр. Дно будиночка та лежанка м'які – синтепон, поролон.
Пуф сміливо витримує навантаження 100 кг.
Розміри:
Висота 53см з бортиком
Діаметр внутрішній 40см
Переваги:
- Універсальне застосування,
- Компактність,
- Невелика вага,
- Практичність,
- Стильний зовнішній вигляд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Розміщення | Підлогове |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 530 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для кішок |
| Країна-виробник товару | Україна |
- Ціна: 2 350 ₴








