
Компактний котячий комплекс із когтеточкою, лежанкою і будиночком, 90 см
- В наявності
4 390 ₴
Ігровий комплекс когтеточка "Венді" — стиль і комфорт для активних котів 🐾🏠
Ніжний, стильний і надійний комплекс когтеточка "Венді" створений для улюбленців, які люблять лазити по стовпчиках і відпочивати в будиночку, розташованому трохи вище.
Плоска дах будиночка служить основою для наступного рівня з затишною лежанкою. Особливий вигин лежанки полегшує комфортний стрибок котика на верхній поверх.
🔹 Розміри комплексу:
-
Висота: 90 см
-
Основа: 60 × 40 см
-
Будиночок (всередині): 35 см
-
Лежанка: 60 × 40 см (30 см зона для зручного стрибка на верх)
🌟 Наші переваги:
-
Авторські ідеї та унікальний дизайн
-
Глибоке розуміння особливостей утримання котів і їх потреб
-
Використовуємо зносостійкі м’які меблеві тканини велюр/флок антикоготь і штучне хутро
-
Джут першого сорту товщиною 8 мм
-
Іграшки у кожному комплексі для розваги улюбленця
-
Надаємо докладні відео- та фотоматеріали для зручного монтажу
-
Якісні дерев’яні заглушки і надійні кріплення
У нашому інтернет-магазині PETTI.in.ua ви можете замовити кігтеточку для тварин зі швидкою доставкою до будь-якого населеного пункту України. Ми співпрацюємо з провідними службами доставки — Нова Пошта, Укрпошта, щоб ви могли отримати товар максимально швидко та зручно.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 400 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для кішок |
| Розміри | 90см |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Велюр + джут |
- Ціна: 4 390 ₴









