
Багатофункціональна когтеточка з будиночком та гамаком для котів
- В наявності
6 574 ₴
Якісний і практичний ігровий комплекс з котячими столбиками і лежанками 🐱🏡
Наш ігровий комплекс — це власне виробництво з 100% якісною ручною роботою, створений з турботою, як для себе.
Оббивка комплексу виконана з міцного меблевого велюру антикоготь, а наповнювач лежаків і внутрішньої частини будиночка — м’який синтепон і поролон.
Комплекс поєднує в собі зручні спальні місця, ігрову зону та котячу дряпку, де ваш улюбленець із задоволенням буде задовольняти свої природні потреби.
🔹 Розміри:
-
Висота: 115 см
-
Основа: 70 × 40 см
-
Будиночок: 50 × 40 см
-
Лежанки: 70 × 40 см
-
Гамак: 70 × 45 см
🌟 Наші переваги:
-
Авторські ідеї та унікальний дизайн
-
Глибоке розуміння особливостей утримання котів і їх потреб
-
Зносостійкі меблеві тканини велюр/флок антикоготь та штучне хутро
-
Джут першого сорту товщиною 8 мм
-
Іграшки у кожному комплексі для розваги улюбленця
-
Відеоматеріали і фото для зручного монтажу
-
Якісні дерев’яні заглушки і надійні кріплення
У нашому інтернет-магазині PETTI.in.ua ви можете замовити кігтеточку для тварин зі швидкою доставкою до будь-якого населеного пункту України. Ми співпрацюємо з провідними службами доставки — Нова Пошта, Укрпошта, щоб ви могли отримати товар максимально швидко та зручно.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Тип | Когтеточка-будиночок |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 115 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для кішок |
| Розміри | 115см |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Велюр + джут |
- Ціна: 6 574 ₴



