
Набір іграшкових мишок з котячою м'ятою 15 см різнокольорові
- Готово до відправки
71 ₴
+380 (98) 510-20-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеличка плюшева мишка з додаванням котячої м’яти – чудовий спосіб зайняти улюбленця та стимулювати його природні мисливські інстинкти. Легка, м’яка та зручна для гри, вона підходить як для кошенят, так і для дорослих котів.
В наборі 3шт
Мишка – 15 см
100% передплата для замовлень до 200 грн.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид тварин | Кішки |
| Матеріал | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для кішок |
| Розміри | 5см |
| Колір | Різнобарвний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Доставка/Оплата | Передоплата 100% Доставка здійснюється Новою поштою, Укр поштою, Джастін (не габаритні). |
| Тип | тканинна |
- Ціна: 71 ₴




