
Висока надійна кігтеточка з будиночком, гамак, велика лежанка для котів котів 200см
- В наявності
15 680 ₴
Цей комплекс - це комфорт для кота(тів) та спокій для господаря. Ваш кіт заслуговує на найкраще, а ваші меблі — на захист.
Високий, компактний, ігровий комплекс-кігтеточка "Стильний затишок" для вашого вихованця або вихованців доступний до замовлення.
- Відкрийте для вашого улюбленця новий вимір відпочинку з інноваційним прозорим гамаком полусферою. Купол виготовлений з якісного, оптично прозорого акрилу, здатний витримати пухнастиків до 10кг.
- Повний спектр розваг на 5 рівнях: Від точіння кігтів до глибокого сну — комплекс задовольняє всі природні інстинкти кота.
- Ігровий тунель: Додаткова зона для розваг та засідок, яку так полюбляють коти.
- Стильний та сучасний дизайн: Прозорий купол у поєднанні з лаконічним світло-сірим каркасом виглядає футуристично та елегантно. Він не перевантажує інтер'єр і стає його яскравим акцентом.
- Легкість у догляді: Акрил не вбирає запахи та шерсть. Достатньо просто протерти його вологою мікрофіброю, щоб він знову засяяв чистотою.
Товсті, надійні стовпи-кігтеточки 10,7см діаметр, відвернуть котика (ів) від шпалер і ваших меблів. Верхня лежанка м'яка (холофайбер, поролон), щоб котик або котики могли ліниво валятися і спостерігати з висоти за тим, що відбувається навколо. Усередині будиночка під тканиною синтепон.
Великий тунель, сходи та іграшки для ігор. Для котів будь-яких порід та віку.
Розміри комплексу:
Висота 200см
Будиночок 35х55см
Гамак 50см
Основа 80×55см
Лежанка 80×40см
100% якісна ручна робота. Комплекс виготовлений із матеріалів високої якості. Обшивка – меблева тканина – міцний велюр.
Наші переваги:
- Авторські ідеї.
- Ми особисто знаємо особливості утримання котів і їх потреби. Тому все в наших комплексах продумано до дрібниць.
- Використовуємо зносостійку м'яку меблеву тканину велюр / флок антикіготь і штучне хутро.
- Якісні дерев'яні заглушки і надійні кріплення!
- Джут 1й сорт, 8мм.
- Стовби 10,7см
- Розбірні комплекси
- Іграшки в кожному комплексі.
- Надається відео / фото для збірки комплексу.
Рекомендуємо також:
Рекомендуємо також м’який лежак-мат для кота — чудове доповнення до цього комплекту
У нашому інтернет-магазині PETTI.in.ua ви можете замовити кігтеточку для тварин зі швидкою доставкою до будь-якого населеного пункту України. Ми співпрацюємо з провідними службами доставки — Нова Пошта, Укрпошта, Meest, щоб ви могли отримати товар максимально швидко та зручно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для кішок |
| Розміри | 130см |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Велюр + джут |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення, термін до 3 днів. Передоплата 20% Доставка здійснюється Новою поштою, Укр поштою, Джастін (не габаритні). |
- Ціна: 15 680 ₴









